ubytování v Chorvatsku s vlastní dopravou 2020

Podrobněji o letovisku Perna

Pohled na pláž PernaJe to nevelká obec vzdálená přibližně půl kilometru od posledního orebićského hotelu ORSAN. Leží bezprostředně pod horou sv. Ilije (961 m). Přímo naproti obci přes kanál se nachází stará Korčula.

Stejně jako v jiných místech Orebićské riviéry je i zde patrný ochranný vliv horského pásu na severní straně. Je zde tepleji, než na odvrácené straně poloostrova Pelješac.

Je zde také několik restaurací. Z nich můžeme jmenovat zejména VRGORAC, kde vám připraví velice dobře nejenom ryby, mušle, olihně a jiné mořské živočichy, ale i tradiční dalmatská jídla.

V obci lze zajistit ubytování v soukromých apartmánech. Místo je vyhledáváno zejména vyznavači windsurfingu, pro který jsou právě zde vynikající podmínky.

Komplex KOMODOR

Pohled na komplex KOMODORPerna je ale známá zejména komplexem KOMODOR, který začíná na konci obce a končí před Kučištem. Komplex tvoří stejnojmenný hotel, bungalovy a camping. K dispozici je zde celkem 950 lůžek v hotelu a bungalovech, 350 míst je pak kapacita campingu. Rovněž zde je k dispozici restaurace s kavárnou. S objednávkou ubytování je nutné si pospíšit protože o KOMODOR stoupá rok od roku zájem.